atrakcje imprezowe
event master

Wypożycz nasze wyjątkowe atrakcje i zaskocz swoich gości!

Fotobudka

Fotobudka EVENT MASTER to fantastyczna atrakcja na każde wydarzenie. Urządzenie dostarczamy wraz z różnorodnymi gadżetami – dzięki nim pozowanie do zdjęć będzie dla Gości wspaniałą zabawą! Fotobudka na wesele czy urodziny to wybór, który pozwoli Ci zobaczyć przyjęcie od zupełnie innej strony! Zdjęcia będą doskonałą pamiątką na lata. Dzięki kabinie led fotobudka może być atrakcją zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i w plenerze.

Fotolustro

Szukasz atrakcji, która zapewni mnóstwo uśmiechu na Twojej imprezie? Fotolustro EVENT MASTER to najlepszy sposób na uwiecznienie chwil pełnych emocji! Elegancka oprawa, czerwony dywan, złote słupki i podświetlana ścianka led idealnie wkomponują się w klimat Waszego wydarzenia. Atrakcja dla dużych i małych, każdy skorzysta z uśmiechem i zapamięta te chwile na długo.

Napis LOVE

Ledowy napis LOVE o wysokości 120 cm to nowoczesna alternatywa dla żarówkowych LOVE. Nasz napis daje możliwość ustawienia koloru z motywem przewodnim wesela. Po północy zaskoczcie swoich gości i dowolnie zmieniajcie jego barwy! Taki napis to doskonałe tło do zdjęć i wyrażenie uczucia, jakie towarzyszyć Wam będzie tego dnia. Sesje na tle naszego LOVE zawsze mają w sobie efekt WOW!

Strefa Chillout

Planujesz weselne wydarzenie, piknik, integrację w plenerze? Daj odpocząć swoim gościom i zaproś ich do strefy chill out’u EVENT MASTER! Eleganckie, białe namioty typu gwiazda, wygodne fotele, leżaki i poduchy zapewnią uczestnikom relaks w cieniu i przyjemnej atmosferze. Gdy spotkanie się przedłuży, zadbamy o wysokiej jakości oświetlenie, by rozmowom nie było końca.

CENNIK

Fotobudka

Fotolustro

Zobacz nasze atrakcje w akcji!

Kliknij w zdjęcie i zobacz, co możemy Ci zaproponować

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych wyjątkowych atrakcji!

Napisz do nas i porozmawiajmy o tym, jakie wydarzenie chcesz wzbogacić o atrakcje eventowe Event Master.
Razem oczarujemy Twoich gości i pozostawimy im piękne pamiątki!

Jesteśmy zespołem, który wyróżnia perfekcjonizm i kreatywność. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Chętnie podejmiemy się wyzwania i zorganizujemy dla Was imprezę, której nie zapomnicie!

PARTNERZY

KONTAKT

  • Wrocław
  • +48 889 706 209
  • event@eventmaster.com.pl

Fotobudka na wesele Wrocław

© Copyright 2019 Agencja Ślubna i Eventowa Event Master | Wykonanie strony: Brandgirls.pl